„Radnički“ ubedljiv, Rastinci bolji od „Korduna“

sport - 025.rs

Uskršnji vikend, na terenima prvog razreda, protekao je u dominaciji domaćih ekipa. Najubedljiviji trijumf ostvarila je ekipa „Radničkog“, koja je na Gradskom stadionu savladala ekipu iz Bačkog Gračaca. Mirko Sekulić je tri puta u razmaku od petnaestak minuta zatresao mrežu Labusa, dok su se u strelce još upisali Vukadinović, Japundžić i Pavić u prvom, te Kovačić u drugom delu meča. Rastinci su u veoma važnom meču dobili „Kordun“ sa 3:2. „Polet“ je poveo autogolom Kovačića u 30. minutu, da bi Šarić četiri minuta kasnije duplirao prednost. Gosti su početkom drugog poluvremena izjednačili za svega šest minuta. Prvo je Prodanović u 59. minutu smanjio prednost, da bi Nikola Sekulić u 65. minutu poravnao rezultat. Pet minuta kasnije, Davor Čuljak je obezbedio pobedu svom timu. Šantićani i Lemešani su remizirali na gostovanjima u Odžacima, odnosno Sivcu.

Narednog vikenda, „Dinamo“ gostuje u Kruščiću, „Radnički“ je slobodan, dok će u derbiju začelja „Polet“ iz Rastine odmeriti snage sa „Borcem“ iz Bačkog Gračaca.