RK „Apatin” doživeo poraz od „Kolubare”

rukomet

Muški Rukometni klub „Apatin“ je u 17. kolu Super B lige izgubio na gostovanju u Lazarevcu, od „Kolubare“, rezultatom 35:29. Domaćin, koji se bori za opstanak u ovom rangu takmičenja, u utakmicu je ušao motivisano i tokom čitavog meča je vodio, a na poluvreme su otišli sa četiri gola viška (16:12). „Kolubara“ je do kraja utakmice prednost sa poluvremena uspela i da uveća, pa su zasluženo došli do bodova.

Najefikasniji u redovima Apatinaca bili su oni najiskusniji, pa su po sedam golova dali Pilipović i Oljača, dok se kapiten Milojević u strelce upisao šest puta.

Apatinski „plavo-beli” su sa 19 bodova na petoj poziciji, a narednog vikenda će na svom terenu dočekati sedmoplasirani „Sinđelić“.