Sloga preokretom do nove pobede u Vojvođanskoj ligi “Sever”

Fudbal

Ekipa iz Čonoplje zabeležila je drugu prvenstvenu pobedu u Vojvođanskoj ligi “Sever”. Iako su na nakon prvog dela utakmice minimalno gubili, u nastavku su zaigrali mnogo bolje i zasluženo su stigli do važna tri boda. Pobedu od 2:1 su obezbedili rezervisti, Pavle Zorić i Gojko Pavić, pogocima u 70. odnosno 80. minutu.

Apatinska “Mladost” izgublila je na gostovanju u Bačkoj Palanci od ekipe “Krila Krajine” sa 4:2. Apatinci su poveli golom Aljoše Jovovića u 11. minutu. Domaćin je nakon toga zaigrao bolje i prilično lako su do poluvremena poveli golovima Vujića i Stanića. U nastavku igre Kljajić i Puškar su uvećali prednost na 4:1. Iskusni Rapaić je do kraja utakmice samo ublažio poraz.

Narednog vikenda “Sloga” na svom terenu u Čonoplji dočekuje “Mladost” iz Apatina. Utakmica se igra u subotu, 3. septembra od 16.30 časova.