Tri pobede somborskih klubova

Fudbal

Somborski fudbalski klubovi u Međuopštinskoj ligi Sombor drugi razred ostvarile su tri pobede. Jedinstvo iz Svetozar Miletića savladalo je Pik sa 2:0 golovima Nikšića i Džinića, dok je Graničar iz Riđice sa 3:2 savladao na gostovanju Dinamo iz Sonte sa 3:2.

Gosti su na poluvremenu imali dva gola prednosti. U nastavku su poveli i sa 3:0, međutim domaćin je uzvratio i sa dva brza pogotka je smanjio visoku prednost. Ipak, na kraju je ostalo 3:2 za ekipu iz Riđice. Za Graničar je dvostruki strelac bio Petar Drča, dok je jedan gol dao Vaso Pavasović. Vučićević i Đanić su bili strelci za Dinamo.

Juče je Sport savladao Jedinstvo iz Ribareva sa 5:0. U drugom kolu igraju Pik i Graničar, Jedinstvo iz Ribareva i Dinamo iz Sonte, Jedinstvo iz Miletića i Sport iz Bezdana.