Sudija Vanja Filipović (Subotica)

Strelci : Subotić 15. (11 m), Babić 32, Šakić u 90. i 90 +2 za Crvenku a Pavin u 25. za Radnički

Žuti kartoni :Babić, Ma. Kerekeš, Končar (Crvenka) Kolarić, Žeželj, Mazinjanin, Pavin,S. Tevanović i Josić (Radnički)

Crveni kartoni: Ivić i Miloš Kerekeš (Crvenka) – N. Tevanović i Knežević (Radnički)

CRVENKA : Gostović, Bošković, Ivić, Mi. Kerekeš, Zelić, Končar, Babić, Subotić, (Bakić), Trifunović, (Božičić), Ma.Kerekeš, (Bešić), Šakić, (Javor)

RADNIČKI: Vezmar, N. Tevanović, Mazinjanin, (Radeka), Kolarić, (Josić), Knežević, S. Tevanović, Mitrović, Ožegović, Lučić, Pavin (Čuljak), Žeželj, (Krunić).

Komšijski derbi u kome su se sastali domaća Crvenka i somborski Radnički, ostaće upamćen po četiri crvena i devet žutih kartona, obostrano nervoznoj igri i lošem debitanskom suđenju mladog Filipovića iz Subotice. Prvi crveni karton zaradio je odbrambeni igrač gostiju Nikola Tevanović koji je u 15. minutu neoprezno igrao rukom u svom kaznenom prostoru i ostavio ekipu na cedilu više od jednog sata igre, a usput je skrivio i kazneni udarac koji je Subotić pretvorio u vođstvo od 1:0.

Rezultatsku neizvesnost povratio je Peđa Pavin u 25. minutu kada je iz slobodnog udarca savladao Gostovića za 1:1. Pavin je u velikoj meri doprineo da Crvenčani povedu sa 2:1 jer izgubio loptu na svojoj polovini, što je Babić iskoristio i doveo svoj tim do prednosti.

Nastavak utakmice protekao je u boljoj igri gostiju koji su imali nekoliko izglednih prilika, a najbolju nije iskoristio rezervista Čuljak. Osam minuta pre kraja susreta dogodio se incident koji je prerastao u tuču i gužvu na terenu. Igrač gostiju Mitrović povukao je za dres jednog od igrača Crvenke nakon čega su na njega nasrnula dvojica napadača domaćina. Nakon toga, usledile su ružne scene na terenu i ceo slučaj je izmakao kontroli. Epilog ovog incidenta jesu tri crvena i pet žutih kartona.

Kada su se strasti smirile i na terenu ostala po devetorica iz oba sastava, nastavak je u potunosti pripao domaćinu, koji je preko Šakića u 90. i 90+2 zabeležio ubedljivu pobedu od 4:1.

U sledećem kolu Radnički dočekuje Vojvodinu iz Bačkog Gradišta, a Crvenčani odlaze u Čelarevo domaćem ČSK Pivara.