Strelci: Krstić (58. i 84.) i Krajnović (73.) Stari Grad.

Žuti kartoni: Stanković, Vuković, Bajčev i Konjović (Sloga), Vujić (Stari Grad).

Sloga: Šepić, Milošević (Stojaković), Cvetković, Vukas (Bojić), Stanković, Rančić, Vuković, Makar, Konjović, Bajčev (Grgić), Purić.

Stari Grad: Buzađija, Tekić (Batinica), Jević, M. Gluvić (Vlajić), Vujić, Stojanović (Krajnović), Todorović, Ilić, B. Gluvić, Juhik (Radić), Krstić (Novevski).

Fudbaleri Sloge iz Čonoplje doživeli su prvi ovosezonski poraz, a on je usledio na domaćem terenu  protiv Starog Grada iz Bačke Palanke čiji su fudbaleri u poslednjih pola sata došli do ubedljive pobede od 3:0. Očekivalo se da će prednost domaćeg terena biti presudna i da će domaćin uknjižiti prvu pobedu, međutim, gosti su bili znatno mudriji, a Nemanja Krstić je u 58. minutu doveo Stari Grad u vođstvo. Nade domaćina pokopao je rezervista Krajnović koji je u 73. minutu povećao prednost na 2:0, a svojim drugim golom, u 84. minutu, postavio konačnih 0:3.

U sledećem kolu koje se igra subotu Sloga gostuje Omladincu iz Novih Banovaca.