Zadrugar – Stanišić 1:3 (1:0)

Područna liga Sombor

Srpski Miletić – Bez publike

Sudija: Srđan Macanović (Sombor) 7.

Strelci: Končarević 6. min. (Zadrugar), a Pavin 55., Erdelj 61., Stanković 75. minut ( Stanišić)

Zadrugar: Stefanović 7, Pavkov 6,5, Janković 6,5, Stojanović- (Milićević 7), Veselinović 6, Rančić 7,Ilić 6 (Tojić 6), Močić 6,5, Končarević 7,5, Irić 6,5, Mrđenović 6,

Stanišić: Lagunčin 7, Ljuština 7, Bogunović 7, Matijaš 7, Pavin 7,5, Stanković 7,5, Resanović 7,5, Radev 6,5 (Erdelj 7), Pucar 6,5, Mitić 6,5, Bečanović 6,5.

Igrač utakmice: Resanović

Mladi Končarević je snažnim i preciznim šutem zakucao loptu u mrežu gostiju i postigao prvi pogodak utakmice. Miletićani su, posle vođstva, imali još dve dobre prilike, koje nisu iskoristili Rančić i Irić, jer je u obe kritične situacije Lagunčin dobro intervenisao.

U drugom delu susreta, gosti su zaigrali znatno bolje i preokrenuli rezultat. Pre nego što su izjednačili, Bogunović je sa 20-ak metara pogodio mesto gde se spajaju prečka i stativa. Ubrzo je Pavin, iz jedne gužve, prisebno poslao loptu u mrežu. Pet minuta kasnije, gosti postižu vodeći pogodak. Erdelji je sa desetak metara poslao loptu u mrežu – 1:2. Konačan rezultat, postavio je nekadašnji igrač Miletićana, Raša Stanković, on je, varkom tela, zaobišao svog čuvara i rutinski savladao Stefanovića za konačan rezultat – 1:3.