Novi neuspeh Žaka na domaćem terenu

fudbal - lopta

Fudbaleri „Žaka“ drugi vikend za redom izgubili su na domaćem terenu utakmicu identičnim (0:4) rezultatom. Nakon poraza od ekipe „Budućnosti“ iz Gložana, ovog vikenda poraženi su i od Kulpina. Gosti su meč prelomili u drugom delu susreta kada su postigli sva četiri pogotka. Plavšić je pogodio u 55. minutu za vođstvo gostuju. Dvadeset minuta kasnije, rezervista Stamenković je duplirao vođstvo Kulpina, da bi u finišu meča Petar Mrđan sa dva gola postavio konačan rezultat meča. Ovim porazom, Somborci su se spustili na osmu poziciju.

Trenutno imaju 20 bodova, baš kao i „Lipar“, „BSK“ i „Borac 46″, a arednog vikenda, sledi im gostovanje na “vrućem” terenu u Ruskom Krsturu.